Apie mus

On24.lt pradėjo savo kelionę nuo trijų viziją turėjusių įkūrėjų, kurie nusprendė paversti produktų ir paslaugų kainų lyginimą lengvu, greitu ir prieinamu procesu visiems Lietuvos gyventojams ir verslams. Nors mintis kilo dar 2012 metais, tikrąją veiklą pradėjo vykdyti tik 2024 metais, tad galima sakyti, kad rengėsi ilgai, bet startavo ryžtingai. Nepaisant vėlyvo starto, On24.lt greitai išsikovojo lyderio pozicijas tarp kainų palyginimo portalų Lietuvoje, siūlydami išsamų ir suprantamą prekių bei paslaugų aprašymą.

On24.lt misija – suteikti platformą, kurioje vartotojai galėtų be vargo surasti ir palyginti įvairių tiekėjų pasiūlymus, padedant jiems priimti informuotus sprendimus pirkimo metu. Platforma sukurta taip, kad jos naudojimasis būtų intuityvus ir patogus, o švarus bei inovatyvus sąsajos dizainas padeda greičiau rasti reikiamą informaciją. Be to, bet koks verslas, didelis ar mažas, gali lengvai prisijungti prie platformos ir iš karto naudotis jos teikiamais privalumais, taip padidindami savo prekių matomumą ir pardavimus. On24.lt siūlo funkcijas, kurios lenkia bet kurios kitos rinkos platformos pasiūlymus.

Pradžioje On24.lt orientavosi į buitinės elektronikos prekes, tačiau laikui bėgant asortimentą praplėtė į tokias kategorijas kaip drabužiai, grožio produktai, sporto ir laisvalaikio prekės bei automobilių dalys. Šis sprendimas dar labiau padidino platformos universalumą ir patrauklumą.

Augant elektroninės prekybos konkurencijai, On24.lt investavo į pažangias technologijas ir duomenų analizę, integruodama dirbtinį intelektą ir mašininį mokymąsi, kad galėtų teikti dar aktualesnę ir tikslinę informaciją realiuoju laiku, taip pat asmenines rekomendacijas vartotojams. Internetiniams prekybininkams tai reiškia galimybę gauti informaciją apie rinkos pokyčius akimirksniu.

On24.lt įsipareigojimas inovacijoms, klientų pasitenkinimui ir rinkos poreikių supratimui padarė ją svarbia dalimi daugelio Lietuvos vartotojų pirkimo patirties. Nuolatinis tobulėjimas ir atsidavimas užtikrino ilgalaikę sėkmę ir augimą. Daugeliui didmeninkų On24.lt tapo būtina pradžia dienos analizei!

Suradau, nupirkau, sutaupiau! On24.lt geriausias kainų palyginimas vienoje vietoje.